تماس با ما l اضافه به علاقه منديها l

گرگان نیوز

به گرگان نیوز (بزرگترین مرجع خبری استان گلستان )خوش آمدید

گروه ورزشی- مرکز رسانه ای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان- منیره پسر ک لی- تمام وقت تفریح و فراغتش در کنار برادر بزرگتر به بازی والیبال می گذشت.  نخستین مربی اش، برادرش بود که او را به توپ و تور و زمین پروازهایش نشان داد. از بچگی آرزو داشت عضو تیم شود. نونهالی که رویایش ورود به تیم ملی والیبال ایران بود. رویایی که می دانست برای بدست آوردنش به تلاش زیادی نیاز دارد.

هنوز خیلی نوجوان بود و در کلاس دوم راهنمایی درس می خواند  اما وقتی بیشتر فهمید که باید جدی تر به آموزش رشته مورد علاقه اش بپردازد به کمک برادر پای به هیئت والیبال گرگان برای ثبت نام گذاشت . در این مسیر آقایان رمضان غریب، رمضان دنکوب و عزیز علی نژاد به مدت دو سال با پدیده قلعه حسن کار کردند. با تمرین های زیاد در مدت دو سال عضو تیم نوجوانان گلستان شد که این تیم توانست در استان مقام اول و در رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان ایران هم به عنوان سوم دست یابد.

همزمان ضمن پروازهای خیره کننده اش در زمین والیبال با داشتن قد 1 متر و 83 سانتی متری به عضویت تیم جوانان گلستان نیز در آمد. او  راه خود را پیدا کرده بود و بازی های زیبایش با برخورداری از خلاقیت و قدرت بدنی در بازی های سوپر لیگ والیبال جوانان کشور در دیدار با تیم کاشان که سال پیش در گنبد قابوس برگزار شد نظرها را به خود جلب کرد.

آن هنگام که مدیران و مربیان تیم ملی در جست و جوی بازیکنان فوق العاده می گشتند او به  شرایط ایده آل دست یافته بود و سرانجام نوجوان محله قلعه حسن گرگان با زحمت و شایستگی به اردوی تیم ملی جوانان ایران دعوت شد.

درخشش او در اردوی تیم ملی سبب شد به بازیکنی ثابت برای تیمش تبدیل شود و با نظر مریبان بعد از پشت سرگذاشتن اردوهای تدارکاتی در شهریور امسال جواد حکمتی نوجوان گرگان زمین از قلعه حسن به عضویت تیم ملی ایران در آمد. رویایی که از بچگی آرزویش را داشت.

تیم ملی والیبال ایران با برخورداری از بازیکنان با قدرت و با تکنیک و جسور در بازی های آسیایی موفق شد قهرمان این قاره شود. در این میان جواد حکمتی موفق شد با نمایش پروازهای خیره کننده اش به عنوان بهترین سرویس زن آسیا انتخاب شود. انتخابی که با شایستگی نصیب این نوجوان گرگانی شد. افتخاری که جواز ورودش را هم برای حضور در مسابقات جام جهانی والیبال نوجوانان که قرار است دو سال آینده در کشور مکزیک برگزار شود، صادر کرد.

در بازگشت افتخار آمیز جواد حکمتی به گرگان جمع پرشوری از شهروندان این محله و تعدادی از مدیران ورزش گرگان و گلستان به انگیزه کسب افتخار کسب شده از این نوجوان والیبالیست، استقبال پرشکوه و ماندگاری به عمل آوردند.

او قرار است پس از عقد قرارداد به عنوان بازیکن در باشگاهی به نام شرکت دارویی کاشان در مسابقات سوپر لیگ جوانان ایران به بازی های خود ادامه دهد...


 
 
 
 
عکس ها از محسن دانشگر

+ نوشته شده توسط گرگان نیوز در ۹۱/۰۸/۱۸ و ساعت 9:17  |